OPINIE

Limit znaków - 500
 TWOJA OPINIA:

AUTOR: Rodzice Kubusia

Akademia Przedszkolaka to nowoczesne, przyjazne dzieciom i rodzicom przedszkole, w którym dziecko jest bezpieczne i ma możliwość rozwijania swoich mocnych stron i predyspozycji. Kadra przedszkola to osoby kompetentne, służące radą i pomocą oraz mające odpowiednie podejście do dzieci. Dziecko uczestniczy w przedszkolu w wielu zajęciach obowiązkowych i dodatkowych, stymulujących jego rozwój. Dużym atutem są małe grupy, które zapewniają indywidualne podejście do dziecka.

22-05-2015, 22:20

AUTOR: Joanna

Wyjątkowe, pełne ciepłej, rodzinnej atmosfery przedszkole. Fantastyczne miejsce gdzie dziecko nie tylko bawi się ale również uczy. Nauczycielki mają doskonały kontakt z dziećmi i z rodzicami. Pyszne, treściwe jedzenie w przedszkolu również zasługuje na duży plus. Z czystym sumieniem polecam Akademię Przedszkolaka.

17-03-2015, 21:10