OPINIE

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ksiega_gosci has a deprecated constructor in /usr/home/spontan/domains/akademiaprzedszkolaka-klodzko.pl/public_html/ksiega.php on line 3
 AUTOR: 
 Limit znaków - 500
 TWOJA OPINIA: 
 AUTOR: Rodzice Kubusia

Akademia Przedszkolaka to nowoczesne, przyjazne dzieciom i rodzicom przedszkole, w którym dziecko jest bezpieczne i ma możliwość rozwijania swoich mocnych stron i predyspozycji. Kadra przedszkola to osoby kompetentne, służące radą i pomocą oraz mające odpowiednie podejście do dzieci. Dziecko uczestniczy w przedszkolu w wielu zajęciach obowiązkowych i dodatkowych, stymulujących jego rozwój. Dużym atutem są małe grupy, które zapewniają indywidualne podejście do dziecka.

22-05-2015, 22:20

AUTOR: Joanna

Wyjątkowe, pełne ciepłej, rodzinnej atmosfery przedszkole. Fantastyczne miejsce gdzie dziecko nie tylko bawi się ale również uczy. Nauczycielki mają doskonały kontakt z dziećmi i z rodzicami. Pyszne, treściwe jedzenie w przedszkolu również zasługuje na duży plus. Z czystym sumieniem polecam Akademię Przedszkolaka.

17-03-2015, 21:10